| Item Name | Pet Self-Grooming and Itching-relieving Massager |
| Item No. | UME-05004 |
| Brand Name | UMEPETLUV |
| Material | PP |
| Product Size | Big:16*8.5 Small:13*8.5 |
| Place of Original | Zhejiang, China |
| Logo | OEM or ODM |
| Color | Grey,Pink,Blue,Black,Lake Blue,Green(small),Red(small),Orange(small) colors are available or OEM |
| Pattern | Solid |
| Applicable Pet | Cat and Dog ,Others |
| Design | As current or OEM |
| Packing | OPP bag or According to client's request |
| Weight | Big:65 g Small:53 g |
| Feature | Cleaning |
| Applicable Pet | Cats |
| Material | PP |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Brand Name | U-Me Pet |
| Model Number | PET-05004 |
| Product name | Cat Self - Grooming and Itching - relieving Massager |
| Usage | Cleaning Loose Hair |
| Pattern | Solid |
| Color | Grey,Pink,Blue,Black,Lake Blue,Green(only small),Red(only small),Orange(only small) |
| OEM & ODM | Acceptable |
| Accept Small Orders | Yes |
|
Minimum order quantity
|
50 pieces
|
| Sample Time | 5-7 working Days |
| Delivery time | 10 – 45 natural days for delivery |
| Package | OPP bag or Color Box or OEM/ODM |
| FOB Port | Ningbo or Shanghai |
| Export Packaging Box Dimensions | 60X45X50 cm |
| Single gross weight | about OPP bag(Small):53 g Box(Small):72 g OPP bag(Big):65 g Box(Big):95 g |
| Quantity of Products per Package | about : OPP bag(Small):300 pieces Box(Small):200 pieces OPP bag(Big):200 pieces Box(Big):100 pieces |
| US Customs Code | 9404 90 90 00 |










